فهرست بستن

بهترین و قویترین نرم افزار های ریکاوری فایل در سال 2019

نرم افزار ریکاوری

همیشه از دست رفتن اطلاعات از روی کامپیوتر و لپتاپ یک اتفاق تلخ بوده که حداقل چندین بار برای هر فرد پیش آمده. افراد در اینگونه مواقع یا از خیر بازگرداندن اطلاعات خود می گذرند و یا با صرف هزینه های زیاد اقدا به بازگردادن اطاعات خود توسط یک کارشناس کامپوتر می کنند. اما در این مقاله شما با انواع نرم افزار ریکاوری آشنا می شوید

اما در این مقاله بهترین نرم افزار هایی به شما معرفی خواهند شد که شما می توانید به سادگی اطاعات خود را بازگردانی کنید. این گونه نرم افزار ها می توانند حتی با گذشت چند سال از پاک شدن اطلاعات آن ها را باز یابی کنند.

از جمله این نرم افزار ها می توان به

TestDisk,PhotoRec

Recuva

Stellar Data Recovery

R-Studio Network Edition

Undelete 360

نرم افزار های اشاره شده هر کدام قابلیت و توانایی خاصی در ریکاوری و بازگرداندن اطلاعات دارند که دراین مقاله به صورت مجاز به بررسی هر کدام از آن ها می پردازیم

نرم افزار ریکاوری TestDisk , PhotoRec

نرم افزار ریکاوری TestDisk

قطعاً یکی از بهترین نرم افزارها برای بازیابی اطلاعات نرم افزار تست دیسک TestDisk می باشد.

بسیاری از سایت ها که این نرم افزار را در لیست نرم افزار های خود جا داده اند از این نرم افزار تا به حال استفاده نکرد اما به شخصه انواع این نرم افزارهای بازیابی اطلاعات را استفاده کرده ام و با بهترین آنها یعنی این نرم افزار آشنا شده ام.

گرچه تمرکز اصلی این نرم افزار بر روی بازیابی پارتیشن ها و درایو ها می باشد اما در بسته دانلود این نرم افزار یک پکیج با نام PhotoRec نیز وجود دارد که کار بازیابی اطلاعات را به بهترین نحو انجام می دهد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار بازیابی پوشه ها و نام فایل های بازگردانده شده نیز می باشد که در نرم افزار های دیگر چنین چیزی وجود ندارد و فایل ها با نام های پیش فرض توسط نرم افزار پیدا می شوند.

با استفاده از این نرم افزار می تونید انواع فلش رم و هارد های اکسترنال را نیز ریکاوری کنید.این نرم افزار برای انواع سیستم عامل های ویندوز لینوکس و مک موجود می باشد.

یکی از ضعف‌های آن نداشتن ظاهر گرافیکی می باشد که البته شما می توانید با جستجو در اینترنت یا خود سایت ارائه دهنده نرم افزار تست دیسک TestDisk با طرز کار آن آشنا شوید

این نرم افزار انواع سکتور بوت های موجود را می تواند بازیابی و بازسازی کند همچنین انواع فایل های مختلف را نیز می تواند بازگردانی کند

نرم افزار ریکاوری Recuva

نرم افزار ریکاوری

این نرم افزار نیز یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در زمینه بازیابی اطلاعات می باشد که می تواند انواع دیسک های جانبی را نیز برای ریکاوری پشتیبانی کند.

نرم افزار رایگان بوده دستور سرعت بازیابی بالایی دارد و رابط کاربری ساده ای دارد و برای عموم قابل استفاده می باشد

اگر اطلاعات شما به دلیل آسیب های فیزیکی از میان رفته باشد بهتر است از همان نرم افزار تست دیسک استفاده کنید اما فایل های حذفی به راحتی می توانند توسط این نرم افزار بازگردانی شود

همچنین در نرم افزار گزینه‌هایی برای انواع جستجو برای بازیابی فایل های جدید یا قدیم نیز وجود دارد

 

نرم افزار Stellar Data Recovery

نرم افزار ریکاوری

این نرم افزار قدرتمند با رابط کاربری فوق العاده و همچنین کارایی عالی در زمینه بازیابی اطلاعات در لیست ما قرار گرفته و شما می توانید با گزینه های موجود انواع فایل های جدید و قدیم خودرو بازگردانی کنید.

Stellar Data Recovery  برای نرم افزار سیستم عامل مک و ویندوز قابل دسترس است

 

نرم افزار R-Studio Network Edition

نرم افزار ریکاوری

این نرم افزار یکی از نرم افزار های خوش سابقه در رابطه با بازگردانی اطلاعات می باشد قدرت بالایی دارد و می تواند حتی با سپری شدن زمان زیاد از حذف شدن فایل ها آن ها را بازگردانی کند.

از انواع فایل های سیستمی پشتیبانی می‌کند و قابل نصب در انواع ویندوز ها حتی ویندوز سرور می باشد.

شما می توانید توسط نرم افزار R-Studio Network Edition حتی از فلش ها و وسایل جانبی آسیب دیده اطلاعات استخراج کنید.

نرم افزار ریکاوری Undelete 360

نرم افزار ریکاوری

 

این نرم افزار نیز یکی از نرم افزارهای قدرتمند با سرعت بالا برای بازیابی اطلاعات از هارد ویندوز و به خصوص از دیسک های جانبی می باشد.

اکثر فرمت های تصویری و صوتی را بازگردانی کند و حتی یک پیش نمایش از اطلاعات بازیابی شده به شما ارائه دهد.

 

همیشه از دست رفتن اطلاعات حادثه غم انگیز بوده و بازیابی آن کمی از غمناک بودن آن میکاهد.نرم افزارهای معرفی شده می توانید تا حد زیادی فایل های پاک شده خود را بازگردانی کنید.

اینجانب سابقه زیادی در بازگردانی اطلاعات توسط نرم افزار های مختلف را داشتم و برخی از بهترین این نرم افزارها را به شما معرفی کرده ام.

امیدوارم که توسط این مقاله می توانید فایلهای از رفته خود را دوباره احیا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *