فهرست بستن

خدمات پسیو شبکه

خدمات پسیو شبکه زمرد

خدمات پسیو شبکه چیست ؟ تمامی خدمات مرتبط به راه اندازی شبکه در سطح زیر ساخت اصطلاحا با نام خدمات پسیو شبکه شناخته می شوند و امروی همچون نصب و راه اندازی زیرساخت شبکه و تجهیزات آن را شامل می شود.

مشاهده تمامی مقالات پسیو شبکه

مراحل اجرای پسیو شبکه توسط شرکت زمرد

بازدید از محل

ابتدا می بایست محل توسط کارشناسان شرکت زمرد بازرسی شود ، سپس محاسبات اولیه و مکان یابی درست برای اجرای پروژه و تایین تمامی تجهیزات مورد نیاز برای اجرای آن برای مشتری و شفاف سازی شود.

طراحی نقشه برای پروژه

پس از بازدید محلی و نیاز سنجی تجهیزات نوبت به طراحی نقشه برای اجرای پسیو شبکه می باشد . در طراحی نقشه تمامی نیاز های حال و اینده برای بهروری هرچه بیشتر پروژه در  نظر گرفته می شود تا علاوه بر شناخت وضعیت شبکه در محل کمک شایانی به عیب یابی و رفع مشکلات در طول اجرای پروژه نیز شود. همچنین یافتن راهکار هایی برای تغییر و گسترش شبکه در آینده در نقشه کشی نیز مورد توجه قرار می گیرد

بررسی خطا ها و حل کردن مشکلات

پس از طراحی نقشه و تایین محدودیت ها نوبت به برطرف کردن خطاهای احتمالی در طور پروژه می شود. این عمل نتنها از خطاهای احتمالی آینده در حین اجرای پروزه کمک می کند بلکه موجب صرفه جویی در هزینه های احتمالی نیز می شود

کابل کشی شبکه

بعد از طراحی نقشه و برطرف کردن مشکلات احتمالی نوبت به کابل کشی شبکه به صورت ساخت یافته می شود که به دو صورت روکار  توکار صورت می پذیرد در صورت اجرای پروژه به صورت روکار از داکت کشی و ترانکینگ استفاده می شود. در این مرحله می بایست از مرغوب ترین کالاها استفاده شود تا در آینده مجبور به تعویض کابل کشی شبکه نیاز نباشد.

نصب وچینش رک ها

بعد از کابل‌کشی شبکه نوبت به نصب رک ها ، آرایش ، نصب کردن پچ پنل و پچ کورد ، سوئیچ‌ ها و روترها، سرورها و مابقی تجهیزات شبکه می‌رسد و در نهایت نودها، پریزها و کیستون‌ها در محل نصب میگردد.

تست شبکه

بعد از اتمام تمامی مراحل راه اندازی شبکه نوبت به تست و عیب یابی(در صورت وجود) می شود. باید تمامی تجهیزات شبکه ازنظر سالم بودن تست شوند و اختلالی در سیگنال دهی و خدمات شبکه وجود نداشته باشد.

مستند سازی از تمامی خدمات انجام شده

به منظور در جریان ساختن خدمات انجام شده در پسیو شبکه برای مشتری یک سند کلی از تمامی فعالیت ها و خدمات ارائه شده به مشتری تحویل داده میشود که نتنها موجب شفاف سازی فعالیت های متخصصان برای شتری میشود بلکه در تغیرات اینده برای گسترش و پشتیبانی شبکه نیز موئثر واقع می شود.

اطلاعات اجرای پسیو شبکه

هزینه اجرای پسیو شبکه

از مهم ترین بخش های موجود در اجرای خدمات شبکه بحث هزینه و کیفیت تجهیزات و اجرای شبکه می باشد که متخصصان و کارشناسان شرکت زمرد با درنظر داشتن همه این فاکتور ها سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتری می باشند. شما میتوانید با مراجعه به صفحه تعرفه ها در لینک روبه رو از تمامی تعرفه های شبکه آگاه شوید

بخشی از خدمات پسیو شرکت ارتباطات شبکه زمرد

 • طراحی شبکه و نقشه کشی آن
 • کابل کشی شبکه ، تلفن ، برق و دوربین مداربسته
 • راه اندازی شبکه ساختار یافته
 • چینش انواع رک ایستاده و دیواری
 • ارتقاء ، گسترش ، بهینه سازی و پشتیبانی شبکه
 • خدمات مربوط به داکت کشی و ترانکینگ
 • نصب پریز ها، کیستون‌ ها ، نود ها و پچ پنل
 • هوشمند سازی شبکه
 • تمامی خدمات مربوط به اتاق سرور
 • نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته
 • خدمات مانیتورینگ شبکه
 • نصب سیستم های هشدار دهنده (اطفاء حریق ، سرقت و)
 • مستند سازی از تمامی خدمات انجام شده حین اجرای پروژه
 • فروش دوربین های مدار بسته

ثبت سفارش

مشاوره رایگان در خصوص شبکه

برای دستیای به آگاهی جهت اجرای پروژه و مشاوره رایگان در خصوص ارائه بهرتین راهکار اجرای شبکه ، و راهکار تخصصی در خصوص اجرای شبکه بیسم و سیمی و لیست خدمات ارائه شده توسط شرکت ارتباطات شبکه زمرد با شماره زیر تماس فرمایید .

021-88971448

09126123920

برقراری تماس و ثبت سفارش

شما میتوانید با شماره های زیر جهت تماس و ثبت سفارش خدمات پسیو شبکه اقدام کنید تا کارشناسان زمرد با شما قرار ملاقاتی ترتیب دهند و در صورت موافقت ترفین پروژه به شرکت زمرد واگذار شود.

021-88971448

09126123920

 

همچنین میتوانید با پر کردن فرم زیر از رسیدن سفارش شما به دست ما اطمینان حاصل فرمایید و منتظر تماس کارشناسان ما شوید.

مهمترین تفاوت ما با دیگر رقبا

ارائه بهترین راهکار با در نظر گرفتن کمترین هزینه و بهترین کیفیت و تضمین کفیت خدمات ارائه شده به همراه پشتیبانی آن می باشد