فهرست بستن

خدمات فیبر نوری زمرد، بهترین خدمات فیبر نوری

فیبر نوری چیست ؟

فیبرنوری یا Optical Fiber رشته های بسیار باریک از شیشه می باشد که نور ، سیگنال و دیتا را با سرعت و پهنای باند فوق العاده جاببه جا می کنند. (مقاله کامل در مورد فیبر نوری : فیبر نوری چیست )  و خدمات فیبر نوری از فعالیت های اصلی شرکت زمرد، با بهترین کیفیت و قیمت می باشد.

خدمات فیبر نوری شامل کلیه فعالیت های راه اندازی ، تجهیز سازی ، کابل کشی ، تست و عیب یابی و پشتیبانی از شبکه های فیبر نوری می باشد.

بهترین کیفیت، بهترین قیمت و بهترین پشتیبانی را از ما بخواهید

از عمده ترین خدمات فیبر نوری شرکت زمرد

 • طراحی شبکه های فیبر نوری
 • کابل کشی فیبر نوری
 • کابل کشی زمینی و هوایی فیبر نوری
 • فیوژن یا مفصل بندی فیبر نوری
 • عیب یابی فیبر نوری
 • خدمات پیشتیبانی و تعمیر شبکه های فیبر نوری
 • تست فلوک
 • تست OTDR
 • نصب و راه اندازی FTTH​
 • اجرای GPON و متد GEM
 • خدمات امنیتی و نظارتی فیبر نوری

طراحی شبکه فیبر نوری

در طراحی شبکه های کامپیوتری به وسیله فیبر نوری باید بیش از سایر شبکه ها به استاندارد های جهانی در حوزه خدمات فیبر نوری توجه شود.

درست است که فیبر های نوری سرعت و عمر بیشتری نسبت به کابل های شبکه دارند اما باید به این نکته توجه شود که حساسیت آن ها نیز بیشتر می باشد.

کابل کشی فیبر نوری و خدمات فیبر نوری

کابل کشی شبکه فیبر نوری

در کابل کشی فیبر نوری باید حساسیت کابل ها را در نظر گرفت. کابل کشی فیبر نوری باید توسط دقیق ترین ابزار و بهترین کارشناسان انجام شود.

در این حوزه، شرکت زمرد با تضمین خدمات خود در زمینه فیبر نوری و ضمانت بازگشت وجه ، کیفیت خدمات ارائه شده خویش را تضمین می کند.

کابل کشی فیبر نوری در دو نوع داخل ساختمان (Indoor) و خارج ساختمات (Outdoor) که باید در هر دوصورت به استاندارد های ایمنی و اجرایی کابل کشی فیبر نوری رعایت شود.

فیوژن فیبر نوری

تمامی کابل های فیبر نوری در اندازه های محدود تولید می شوند. از این رو در بسیاری از مواقع پیش می آید که نیاز به مفصل بندی و یا متصل کردن دو کابل به هم باید انجام شود.

دقت کنید که این کار یعنی فیوژن فیبر نوری نیازمند دقت فراوان با دستگاه فیوژن می باشد چرا که اگر درست انجام نشود منجر اختلال، کندی و یا خرابی شبکه می شود.

شرکت زمرد قادر است تا بهترین خدمات را در زمینه فیبر نوری و فیوژن فیبر نوری ارائه دهد.

فیوژن فیبر نوری
تست OTDR و فلوک فیبر نوری

تست و عیب یابی فیبر نوری و شبکه

شرکت زمرد ارائه دهنده خدمات عیب یابی و تست شبکه ها و کانال های فیبر نوری می باشد.

ما از جدید ترین شیوه های تست فیبر نوری، شامل تست فلوک برای سنجش عمومی، بررسی سرعت ، طول کابل ، قطعی ها و…همچنین از تست OTDR که از جدید ترین تجهیزات تست فیبر نوری می باشد، برای تست درست عمل کردن مفصل ها در فیبر نوری ، اتصالات فیوژن و سنجش بازتاب نور در فیبر نوری برای سنجش سرعت و کیفیت فیبر نوری استفاده می کنیم.

 

پشتیبانی شبکه های فیبر نوری

شرکت زمرد مفتخر است که ارائه دهنده تمامی خدمات فیبر نوری از جلمه پشیتبانی آن می باشد. در پشتیبانی شبکه های فیبر نوری ما از بهترین راه حل های برای بهتر کردن شبکه های فیبر نوری و حل مشکلات آن استفاده می کنیم.

شما می توانید در صفحه پشتیبانی شبکه فیبر نوری که یکی از آن های پشتیبانی از شبکه های فیبر نوری می باشد اطلاعات حاصل فرمایید.

شرکت زمرد ارائه دهنده بهترین خدمات شبکه

شرکت زمرد ارائه دهنده انواع خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه ، خدمات پشتیبانی شبکه ، خدمات دوربین های مدار بسته و خدمات فیبر نوری می باشد.

شما میتوانید با تماس با شماره های روبه رو یا پر کردن فرم زیر جهت عقد قرار داد پشتیبانی شبکه های فیبر نوری اقدام نماییید

021-88971448

09126123920

خدمات پسیو شبکهخدمات اکتیو شبکهخدمات پشتیبانی شبکهخدمات دوربین های مداربسته